Щебінь… не винен – болото

Днями, несподівано для всіх, вантажівки завезли щебінь на подвір’я загальноосвітньої школи №1 у Сокирянах та висипали його в багнюку. Якщо, хтось подумав, що міський голова одумався і почав виправлятись, а будівництво футбольного майданчика продовжується, – то їх чекає глибоке розчарування. До школи привезли будівельні матеріали, які були на збереженні тривалий час невідомо де. Скоріш за все посадовців у Сокирянах «припекло», адже з березня правоохоронці розслідують оборудки з бюджетними коштами під час спорудження міні-футбольного поля, про це на своїй сторінці у FacФейсбук повідомив Ростислав Бузило.

Відтак «знайшовся» щебінь, за дивним збігом обставин, саме тоді,  коли журналісти направили запит до Сокирянського райвідділу поліції з проханням проінформувати про хід розслідування. І тут вже погодні умови не стали на заваді))).

У посадовців Сокирянської міської ради, за твердження Ростислава Олександровича, два шляхи – завершити будівництво і повернути громаді вкрадене, або ж іти добувати камінь до установи, що базується поряд з містом.