Щедра осінь завітала у Романковецький ДНЗ «Чебурашка»

Згідно річного плану  з 23 жовтня  по 2 листопада  2017 року в Романковецькому дошкільному навчальному закладі  пройшов цикл осінніх свят «Осінь пензлика взяла».  Оригінальність та кольорова палітра осінніх прикрас дарувала гарний настрій як вихованцям, так і гостям свята. До участі в осінньому дійстві долучилися дітлахи всіх груп садочка.

Розпочали цикл осінніх свят вихованці середньої групи «Мальви». Дошкільнята разом з вихователями (Кремінська І. В. та Бузурна Т. В. )  мандрували осіннім лісом, зустрічалися з лісовими мешканцями, виконували їхні прохання:співали пісні, виконували таночки, грали в ігри. Радісна атмосфера панувала протягом всього свята.

До вихованців групи «Пізнайко» (вихователі Цап Н. М.), «Яблунька» (вихователі Шевчук М. В., Шамбра О. П.), «Дюймовочка» (Гангала Г. О., Бузурна Т. В.), «Сонечко» (Гангала Н. І., Попель А. Ю),»Колобок» (Цап Л. В., Шамбра О. П.), «Казочка» (Гандзій Н. М., Якунін А. В.) завітала Осінь-чарівниця, роль якої виконували діти. Вона була веселою та сумною, похмурою та ясною. Залюбки з малечою гралася, співала, мріяла, танцювала. Приємно було спостерігати, як вихованці вміють співати пісні, мають навички емоційності, виразності мовлення та рухів, володіють культурою поведінки. А ще малеча продемонструвала впевненість в собі, сміливість та вміння співчувати. На прощання Осінь пригостила всіх дітей, гостей  солодкими яблуками та грушами .

Вихованці старшої групи «Барвінок» продемонстрували  свої акторські  таланти та показали театралізацію казки  «Ходить гарбуз по городу». Тим самим  виявили бажання вчитися перевтілюватись. Далі вихованці запросили всіх на ярмарок, де вони продавали щедрий урожай із своїх городів.  Батьки, дідусі й бабусі долучилися до підготовки цього дійства  з великою відповідальністю. Адже завдання було надзвичайно цікавим. Кожен із  їхніх діток, а наших вихованців повинен був представити   цьогорічний  врожай овочів і фруктів. Цьогорічна виставка врожаїв, як ніколи, вразила своїми креативними експонатами.

Адміністрація та педагогічний колектив висловлює подяку батькам вихованців, які беруть активну участь у житті садочку!