«Щедрість» учасників виборчих процесів обертається нам… бездумними представниками у владі
viber image

Соромно сьогодні спостерігати, як жирують у владних кріслах «слуги народу» і бояться зустрічей зі своїми виборцями… А ще вчора вони обіцяли нам золоті гори і роздавали подачки…

Щоразу напередодні виборів кандидати стають щедрими на різноманітні «подарунки» для свого електорату. То продуктові пакети, чи матеріальну допомогу роздають, то різні екскурсії проводять, або ж будинки утеплюють, то дороги ремонтують, а то і передплачують періодичні видання. При цьому, вони часто не зважають на те, що такі їх дії можуть розцінюватися, як підкуп виборця.

Як правило, такі подачки  здійснюються конспіративно, без розголосу. Однак, рано чи пізно все таємниче стає явним.

Днями до редакції Північно-Бессарабського інформаційного порталу звернувся житель Сокирянщини і повідомив, що  на минулих виборах до Верховної Ради України один з кандидатів  на 204 виборчому окрузі порушував закон – заради лояльності профінансував передплату друкованих ЗМІ. Як підтвердження своїх слів, активіст представив конверти з логотипом політичної сили і кандидата, на яких маркером були нанесені назви газет та журналів.

Чи відповідає дана інформація дійсності, стверджувати не будемо, однак хотілося б, щоб на наступному волевиявленні виборці були мудрішими і не продавались олігархам за дріб’язкові подачки. А законотворці матимуть волю посилити відповідальність за порушення виборчого законодавства. А виборці зроблять свій ВИБІР  мудро і непідкупно.