Щоб на волі було комфортно і затишно
  • OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  • OLYMPUS DIGITAL CAMERA

У державній установі «Сокирянська виправна колонія (№ 67)» щоквартально проводяться курси з підготовки засуджених до звільнення із засудженими, які  впродовж найближчих трьох-шести місяців будуть звільнені з місць позбавлення волі, а також засуджені, які позитивно характеризуються персоналом установи, та яким залишилось не більше трьох місяців до розгляду на засіданні комісії установи питання про подання до суду матеріалів для застосування статей 81, 82 Кримінального кодексу України.

Так, черговий раз з метою підготовки засуджених до звільнення, наданням їм соціальних послуг, правової, інформаційної, консультативної та інших видів соціальної допомоги 17 травня 2019 року в установі проведено заняття щодо попереднього вирішення питань трудового та побутового влаштування, а також вирішення інших проблемних питань, які виникають у засуджених.

Захід відбувся в класі підготовки засуджених до звільнення. У ньому  взяли участь представники національної поліції, виконавчої служби, міграційної служби,  районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, районного центру зайнятості населення та уповноваженого органу з питань пробації.

Запрошені розповіли про шляхи і методи подолання життєвих труднощів після звільнення, відповідали на запитання засуджених та давали корисні поради щодо подолання даних труднощів після звільнення.

Всього в даному заході взяли участь 20 осіб з числа засуджених.