Селищанська «Прялочка» – учасник обласного фестивалю «Від Різдва Христового до Йордану» (ВІДЕО)
J1LFHaiDt9MQ3A1ZORVB.h430

19 січня на території Чернівецького обласного музею народної архітектури та побуту відбулося обласне фольклорно-етнографічне свято «Від Різдва Христового до Йордану».  Відвідувачі дійства мали змогу скуштувати різдвяні страви, побачити легендарну буковинську переберію, приєднатися до великого кола коляди. Гостями цьогорічного свята стали жителі Буковини та гості з різних куточків України, родини чернівчан, молодь, діти, представники крайової влади. Сокирянщину представляв самобутній  ансамбль з с. Селище «Прялочка». Понад двадцять кращих аматорських колективів Буковини та дует «Писанка» створили для двох тисяч гостей свята унікальне дійство – відтворення традиційних буковинських звичаїв та обрядів.

Родзинкою фестивалю стало освячення води, яке відбулося у Свято- Миколаївській церкві на території музею.  Усі присутні  мали змогу долучитися до  спільної молитви та взяти участь в цьому обряді.

Упродовж дня для учасників свята працювали тематичні фотозони, для малечі проводились майстер-класи з виготовлення новорічно-різдвяної атрибутики, ігри, конкурси, розваги.

Відео телеканалу «Чернівецький промінь»