Сербичанська сільрада системно працює над матеріально-технічним забезпеченням освітніх та медичних закладів

Нові корисні подарунки знову радують вихованців Серичанського НВК. Адже постійно місцеве самоврядування дбає про матеріальне забезпечення навчальних закладів села, поповнює їх технічну базу , завжди відгукується на прохання вихователів та вчителів, стараються іти «в ногу з часом».

Так, нещодавно подарунками для дошкільного підрозділу Сербичанського НВК  стали  сучасні ноутбук та принтер. Варто зауважити, що вихователь садочка Вікторія Гончар є депутатом сільської ради, тож постійно закликає колег іти назустріч вирішенню тих нагальних питань, що ставить перед освітянами час та сучасні методи виховання.

Юні шахісти Сербичанського НВК отримали у своє розпорядження три комплекти інтелектуальної настільної гри. Тож тепер зможуть ефективно готуватися до змагань та із користю проводити свій вільний час. Ініціював цю гарну справу вчитель-пенсіонер – Валентин Петрович Мельник, який разом із школярами-шахістами наразі планують організувати пришкільний клуб прихильників цієї гри.

Подумали сербичанські депутати та голова і про сільську амбулаторію. Для медичного закладу закупили новий холодильник для зберігання лікарських препаратів. Медичні працівники стверджують, що це значно полегшить закупівлю та зберігання, насамперед, вакцин, що будуть у постійному доступі для громадян.

У Сербичанах знають, що коли спільні інтереси та плани перетворюються у активні командні дії, варто чекати на їх успішну реалізацію, втілення проектів, що покликані розвивати суспільне життя – освітню, спортивну, культурну, медичну галузі.