Сергій Осачук – новий голова Чернівецької ОДА
DSCF9066

У Чернівецькій обласній державній адміністрації вчора відбулося представлення нового очільника області. Ним став почесний консул Австрійської Республіки в місті Чернівці Сергій Осачук.

На Буковину представляти нового голову ОДА приїхав перший заступник голови Офісу президента Сергій Трофімов, який оголосив Указ Президента про відповідне призначення.

Новопризначений голова ОДА Сергій Осачук сказав, що з честю приймає ці повноваження. За його словами, наразі потрібно консолідувати зусилля для успішного реформування області.

“Взаємодія заради прориву – нове гасло нашого регіону. Ми сформуємо ефективну команду. Кожного, хто створить 100 робочих місць будемо нагороджувати крайовими відзнаками, а кожного, хто створить 1000 робочих місць, буду пропонувати Президенту відзначити державними нагородами. Всі корупційні схеми залишаться у минулому. Серед численних привітань були такі, що вітали і співчували, але не потрібно співчувати. Бо ми віримо у процвітаючу країну,” – виступив з промовою Сергій Осачук

Джерело: https://acc.cv.ua