Серпнева конференція освітян знову націлила на інноваційні шляхи роботи та вдихнула свіжі сили у серця тих, хто віддає їх дітям

Завдання кожного вчителя – відкривати нові перспективи, навчати жити, любити те, що робиш, бути особливою частиною великого цілого – родини, суспільства, держави. Саме такі шляхи особистісного розвитку кожного школяра окреслює нова освітня реформа – концепція Нової української школи. Тож вже цьогоріч до  навчальних  закладів завітають дітки, які стануть першопрохідцями, навчатимуться за новими методиками, в сучасніших умовах.

Тож саме про нові завдання, які ставить перед вчителем Нова українська школа, перші кроки на шляху реалізації реформи у новому навчальному році та про минулорічні здобутки говорили освітяни Сокирянщини сьогодні, на традиційній серпневій педагогічній  конференції.

Розпочала засідання начальник відділу освіти, молоді та спорту Сокирянської районної державної адміністрації Галина Рябко. Щиро привітала всіх колег із початком нового навчального року, згадала про минулорічні здобутки та побажала натхнення та ще гучніших перемог у прийдешньому році.

Начальник відділу чітко окреслила всі основні завдання, які стоять перед відділом освіти, молоді та спорту у новому навчальному 2018-2019 році. Наголосила, що вся робота  цього структурного підрозділу  та педагогічних колективів буде направлена на створення оптимальних умов для забезпечення рівного доступу громадян до якісної освіти.

Привітав освітян із початком нового навчального року перший заступник голови районної державної адміністрації Андрій Маркевич. Він подякував всім вчителям за розуміння та самовіддачу. Адже в такі складні часи реформування  вони все одно продовжують сумлінно навчати наших дітей читати, писати, любити свою Україну.

Він також наголосив, що освітяни району в черговий раз доводять, що готові до змін та можуть надавати якісні освітні послуги.

Олексій Бойко, заступник голови районної ради, висловив щиру подяку всім тим, хто брав активну участь у підготовці до нового навчального року: директорам шкіл, вчителям, батькам, учням, меценатам. Побажав добра, здоров’я, та щоб Бог повернув сторицею всім тим, хто трудився,  сили та час.

Зі щирими словами звернулася до працівників освіти, до своїх колишніх колег, та поздоровила із початком нового навчального року заступник голови райдержадміністрації Ірина Тарасова. Вона запевнила, що ця реформа і наступні, які підготує Уряд для освітньої галузі, будуть педагогам Сокирянщини під силу, адже всі вони – талановиті, натхненні, цілеспрямовані та завзяті на шляху до успіху.

Невтомна праця педагога, оспівана у творах та піснях, з року в рік приносить щедрі плоди освітянської ниви. Це ще раз підтвердили підбиті підсумки районних, обласних, всеукраїнських олімпіад, конкурсів та змагань, підготовки закладів до нового навчального року. Тому, як результат, рясно посипалися нагороди та подяки педагогічним працівникам краю. За сумлінну, ефективну працю, за вагомі здобутки та виконання професійних обов’язків нагородили кращих вчителів, керівників, педагогічні колективи. А за постійну підтримку, надання грошової допомоги рідним навчальним закладам, подяки отримали сільські голови, які разом із виконавчими комітетами та депутатами щорічно фінансують благоустрій шкіл та дитсадочків, поповнення матеріально-технічної бази, дбають про розвиток та ідуть у ногу з часом, аби підростаюче покоління мало всі умови для навчання та розвитку. Серед них, зокрема, активи сіл Білоусівка, Гвіздівці, Сербичани, Волошкове, Романківці та Ожеве.

Традиційно на конференції привітали молодих педагогів, які цьогоріч поповнили лави освітян. Побажали натхнення, терпіння, оптимізму та урочисто вручили юним працівникам освіти трудові книжки.

Для учасників конференції на сцені районного будинку культури виступили цьогорічні першокласниці Сербичанського НВК зі своїми батьками. Вони продемонстрували ліричний, сімейний танок – «Запроси мене, тату, на вальс». Також гостей розважав народний аматорський оркестр народних інструментів під керівництвом Дмитра Шкваруна, солістки – Олеся Янчак та Орися Петришена.

Серпнева конференція завершилася, освітня реформа вступила в дію та вимагає від вас, шановні педагоги, рішучих  кроків, нових методик, високих цілей та їх принципового досягнення. ВІРИМО І ЗНАЄМО, що ви, натхненні та цілеспрямовані,  готові розпочати новий «бій» – навчальний рік, багатий на здобутки, перемоги та злети! Нова українська школа розпочинається з Вас!