Серпневі свята у Сокирянах обіцяють бути традиційно цікавими
IMG_3188

Серпень салютує програмою різних свят, урочистих відзначень та вшанувань. Як правило, у нашому районі розпочинаються яскраві  солодкі діалоги  пасічників  під час районного свята меду, відтак всіх запрошує «Яблуневий розмай» і кожен захоплено спостерігає та стає активним учасником творчих програм.

І в цьому році є уже напрацювання, які стосуються підготовки традиційного свята меду та Днів Прапора та Незалежності України.

Нові ідеї та креативні задуми організації  заходів з нагоди Дня незалежності України та Дня Державного Прапора України в районі вже обговорені. Адже хочеться  не тільки урочисто відзначити головне державне свято країни, але й задовольнити  цікавості та інтереси любителів спорту, традицій, шанувальників етнографії, мистецтва тощо. Планується багато сюрпризів для відпочинку малечі та молоді.

То ж  краєм вже другий місяць потужно крокує культурний проєкт «Таланти твої, Сокирянщино!». Цікавим обіцяє бути традиційне вшанування пасічників району  вже 14 серпня з ярмарком та піснями.

Але,  як зауважують керівники районної влади Ірина Антонюк та Василь Козак, всі корективи внесе епідемічна ситуація та «колір зони» району.