Шановні колеги! Щиро вітаю всіх Вас з професійним святом – Днем Журналіста
e6c93bae5bad97a55590e7306f95ab883612e5cc

У цей надзвичайно непростий для нас всіх час,  коли порушене нормальне життя всієї країни, коли поряд з неоголошеною війною  «другий фронт» відкрив невидимий ворог – вірус,  пліч-о-пліч з нашими лікарями, які рятують земляків від підступної хвороби,  завжди знаходяться журналісти, єдиною зброєю яких залишається камера, фотоапарат, мікрофон та перо.

Такі риси, як працелюбність, самодисципліна, спокійна життєстверджуюча рішучість і співчуття, як і раніше, є основними в вашій професії. Незважаючи на фінансові труднощі, і колосальні зміни в звичному укладі життя, ви і далі намагаєтесь нести правдиве слово в маси.

Висловлюю щиру  вдячність всім майстрам слова, людям неспокійної, складної, часом небезпечної, але дуже почесної та потрібної професії, знаю, що без  вашого інформування мешканців Сокирянщини та Новодністровська, не було б ніяких змін та реформ.

Сумуємо, що нинішній рік забрав життя одного з наших колег, нещодавно переслало битись серце Костянтина Савченка. Тож вшануємо нині всіх журналістів, що колись разом з нами розбудовували інформаційну сферу району та м.Новодністровськ.

Шановні колеги, у цей святковий для нас день бажаю душевного спокою, нових цікавих тем, безпеки, можливості так само вільно висловлювати свої думки, поповнення читацької аудиторії, розширення кола друзів, а також міцного здоров’я, сімейного благополуччя та наполегливості в досягненні нових висот на ниві журналістики.

Голова об’єднаної первинної організації НСЖУ

Сокирянського району та м. Новодністровськ

Р.Бузило