Шановні жителі громади! На території Сокирянщини погіршується ситуація з поширенням інфекції COVID-19
ковід

За минулу добу до стаціонарних відділень Сокирянської лікарні госпіталізовано 22 особи. Одна людина померла. Висловлюємо співчуття рідним.

Наразі в лікарні перебуває 74 пацієнти, 46 з яких мають підтверджений діагноз – коронавірус, 28 людей очікують результатів ПЛР-тестування. 47 осіб потребують періодичної дотації кисню, 7 – у важкому стані і на кисневій дотації перебувають постійно. П’ять громадян – в реанімації. Загалом, потужності лікарні дозволяють одночасно забезпечити подачу кисню 90 хворим.

За словами медиків, пацієнти, які госпіталізуються, перебувають у вкрай важкому стані. Інфікуються не тільки люди похилого віку, але й молодь, і навіть діти. Максимальна кількість людей, які можуть бути госпіталізовані до стаціонарних відділень Сокирянської лікарні – 101. Враховуючи кількість пацієнтів, які надійшли за останню добу, за кілька днів медична установа буде переповнена. Медики ні фізично, ні технічно не зможуть надавати допомогу хворим.

Шановні жителі громади! Ситуація вкрай серйозна. Відповідальне ставлення до карантинних обмежень може суттєво зменшити навантаження на медичну систему громади та лікарів, та найголовніше – врятувати чиєсь життя.

Уникайте місць масового скупчення людей. Не відвідуйте територій загального користування без нагальної потреби. Використовуйте засоби персонального захисту та дезінфектори, дотримуйтесь соціальної дистанції.

Поважайте себе та медиків! Залишайтесь вдома!