Школярське літечко подарувало подорожі, знайомства, колективний відпочинок з друзями
21052019_kanikylu

На Сокирянщині літній оздоровчий період 2019 року розпочався відкриттям 15 мовних таборів, двох таборів праці і відпочинку та двох пришкільних  з денним перебуванням. Охопили цікавим відпочинком – 380 дітей.

За час перебування у таборах школярі мали нагоду здійснювати екскурсії, подорожі, турпоходи, мандрівки, знайомилися з творчістю місцевих майстрів-умільців.

Літні табори здійснювали принцип наступності і безперервності виховання, виконували по відношенню до закладу компенсуючу функцію, дали можливість дітям не лише відпочити, зняти фізичне і психічне навантаження навчального року, але й створювали нові умови для збагачення їх соціального досвіду.

У процесі різноманітної виховної діяльності відбувався розвиток особистості дітей в колективі наставників, ровесників і оточуючого середовища.

Крім того, за місцеві кошти забезпечено відпочинком в наметовому таборі «Бригантина» на базі відпочинку «Услад» 32 дітей, оздоровлено 20 школярів пільгової категорії в оздоровчому таборі «Вербиченька», що у Сторожинецькому районі, село Давидівка з організованим підвозом.

Відповідно обласного розподілу путівок в оздоровчих таборах  краю – «Вербиченька», «Юність», «Зелені пагорби» та «Дністер плюс» за обласні кошти  оздоровилися 72 дітей пільгових категорій (багатодітні, сироти, позбавлені батьківського піклування, інваліди, обдаровані і тд.).

З районного бюджету на оздоровлення та відпочинок дітей пільгової категорії в 2019 році заплановано та використано 125 тис.грн.

Літній час уже на своєму фініші. Дітлахи насолоджуються останнім місяцем безтурботності, тепла, відпочинку. А вже зовсім скоро, з новими силами, –  у школярський «бій»! Підкорювати нові висоти, навчатися, розвиватися та, все ж таки, глибоко в серці очікувати на нові емоції, що подарує чергове літечко.