Слід навчитися мислити масштабно!

Саме на цьому наголосив 4 липня на черговій робочій нараді на Дністровській ГАЕС радник генерального директора ПрАТ «Укргідроенерго» Віктор Юхимович Кожокар, звертаючи увагу присутніх представників замовника та генпідрядника, а також керівників субпідрядних організацій, задіяних на будівництві Дністровської ГАЕС, та тому, що мешканці навколишніх сіл повинні попри все відчувати увагу й допомогу та розуміння будівельників.

Поцікавившись станом справ на всіх конструктивах, Віктор Юхимович звернув увагу на ситуації, що склалася у прилеглому до Дністровського каскаду та ГАЕС зокрема регіоні після нещодавніх потужних зливових дощів, вимагаючи фіксувати відповідним протоколом усі оперативні дії та заходи щодо ліквідації цих загрозливих для безпечної життєдіяльності наслідків. Крім того, радник гендиректора наголосив на обов’язковому врахуванні подібного досвіду, аби у майбутньому успішно діяти на випередження аналогічних випадків.

Головний інженер Дністровської ГАЕС Анатолій Павлович Жук, окресливши основні об’єкти, що потребують особливої уваги і будівельників, і монтажників, і експлуатаційників, наголосив на важливості для усіх без винятку учасників спорудження ГАЕС усілякої підтримки та безпеки для жителів прилеглих населених пунктів.

Налаштувавши учасників наради на конструктивному діалозі з вимогою представляти на підтвердження своїх аргументів усі необхідні документи, В. Ю. Кожокар передав слово директору департаменту інвестиційної експертизи та підтримки ПрАТ «Укргідроенерго» Олегу Миколайовичу Ососкову.

Тож далі на нараді обговорили та визначили пріоритетні напрямки роботи та першочергові кроки у низці виробничих питань, що стосуються неухильного дотримання графіків будівництва другої черги Дністровської ГАЕС у складі четвертого гідроагрегату.

Інна ГОНЧАР,

фахівець зі зв’язків з громадськістю Дністровської ГАЕС

Фото Володимира ЖУКА