Служба зайнятості пропонує безкоштовне навчання у центрах професійно-технічної освіти
CZ-2-2

Сьогодні роботодавці надають перевагу фахівцям, які мають гарні професійні знання, вміють працювати в команді, швидко сприймають нововведення, втілюють ідеї, якісно та вчасно виконують свою роботу, відповідальні, цілеспрямовані, орієнтовані на результат, готові розвиватися.

Якщо ви хочете мати гідну роботу, знайти стабільність у своєму житті, відчути себе успішним – скористайтеся можливістю зробити це за сприянням державної служби зайнятості через якісне професійне навчання.

Центри професійно – технічної освіти державної служби зайнятості (ЦПТО ДСЗУ)  створені задля навчання дорослого населення, і це суттєво відрізняє їх від інших навчальних закладів. Саме центри професійно – технічної освіти допоможуть вам отримати актуальну робітничу професію і тим самим задовільнити як вимоги роботодавця, так і ваші особисті прагнення.

В структурі державної служби зайнятості функціонують 11 центрів професійно технічної освіти державної служби зайнятості: Івано – Франківський ЦПТО ДСЗ, Дніпропетровський ЦПТО ДСЗ, Донецький ЦПТО ДСЗ , ДНЗ «Луганський ЦПТО ДСЗ», Львівський ЦПТО ДСЗ, Харківський ЦПТО ДСЗ, ДНЗ «Сумський ЦПТО ДСЗ», ДНЗ «Полтавський ЦПТО ДСЗ», Херсонський ЦПТО ДСЗ. Професійне навчання в ЦПТО ДСЗ здійснюється за 88 робітничими професіями.  Для навчання використовується високотехнологічне обладнання  та устаткування, випущене провідними фірмами світу, де проходили стажування викладачі і майстри, які залучаються до викладання теоретичного курсу та виробничого навчання. Навчання здійснюються за широким спектром напрямів підготовки та перепідготовки робітників для всіх галузей економіки: промисловості, будівництва, агропромислового комплексу, транспорту і зв’язку , сфери послуг тощо. Робочі навчальні плани та  програми розробляються на основі державних стандартів з урахуванням місцевої специфіки виробництва і побажань  роботодавців.   Професійне навчання проводять кваліфіковані викладачі та майстри виробничого навчання, серед яких є лауреати міжнародних конкурсів, навчання здійснюється на сучасній матеріальній базі ЦПТО. Уразі проходження навчання, зареєстровані безробітні будуть  забезпечені гарними умовами проживання у гуртожитку.

Центри професійно – технічної освіти державної служби зайнятості – це спеціалізовані навчальні заклади сучасного європейського рівня: стислі терміни навчання, розраховані на різні вікові категорії населення; сучасна матеріально – технічна база(навчальні кабінети та лабораторії облаштовані сучасним високотехнологічним обладнанням та устаткуванням); гнучкі навчальні плани та програми з врахуванням особистих потреб роботодавця; групова та індивідуальна форми навчання; можливість навчання на базі підприємства без відриву від виробництва; навчання за направленням служби зайнятості за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття; відмінні професійні знання; підготовка робітників для всіх галузей економіки.

Звертаємо увагу на те,  що  здійснюється освітня діяльність за 2 новими професіями: «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» (Сумський ЦПТО ДСЗ) та «Оператор маніпулятора (лісове господарство та лісозаготівля) (Харківський ЦПТО ДСЗ).

ДНЗ «Одеський центр професійно – технічної освіти державної служби зайнятості» проводить навчання за такими професіями: штукатур, лицювальник – плиточник,муляр, робітник з комплексного обслуговування та ремонту будинків, фрезувальник, токар, слюсар – ремонтник, електрогазозварник , електрогазозварник з використанням зварювальних робіт ручного дугового зварювання аргоном, електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж, оператор верстатів з програмним керуванням,  столяр, паркетник, касир торговельного залу, контролер – касир, продавець продовольчих або непродовольчих товарів, бармен, адміністратор, візажист, касир в банку, кондитер, кухар, манікюрник, обліковець з реєстрації бухгалтерських даних,оператор котельні, офіціант, педикюрник, перукар, покоївка, слюсар – сантехнік.

Рівенський центр професійно – технічної освіти державної служби зайнятості навчає за такими професіями: верстатник деревообробних верстатів,столяр будівельний,  виробник художніх виробів з лози, бондар,токар, фрезерувальник, верстатник широкого профілю, коваль ручного кування,водій автотранспортних засобів, водій мототранспортних засобів( кат. А), рихтувальник кузовів, слюсар з ремонту автомобілів, слюсар – ремонтник, лицювальник – плиточник, муляр, штукатур, робітник фермерського господарства, тракторист – машиніст сільськогосподарського виробництва, швачка, вишивальник, в’язальник трикотажних виробів та полотна, закрійник, кравець, бармен, взуттьовик з ремонту взуття, візажист, діловод, електрозварник ручного зварювання, комплектувальник меблів, кондитер, косметик, кухар, манікюрник, молодша медична сестра      ( по догляду за хворими), монтажник інформаційно  – комунікаційного устаткування, оператор з обробки інформації та програмного забезпечення,оператор комп’ютерної верстки, оператор котельні, офіціант, педикюр ник, перукар, покоївка, секретар керівника,  касир на ПОУ , касир торговельного залу, продавець з лотка на ринку, продавець непродовольчих товарів, продавець продовольчих товарів; агент з організації туризму, квіткар,  рибовод, робітник зеленого будівництва, адміністратор, майстер ресторанного обслуговування.

Отже, якщо ви не можете знайти роботу за своєю професією чи спеціальністю  або так сталося, що ви не маєте професії і тому не можете працевлаштуватися, Сокирянська районна філія  пропонує вам професійне навчання в одному з центрів професійно – технічної освіти – навчальному закладі сучасного європейського рівня .

   За додатковими консультаціями та роз’ясненнями  звертатися у Сокирянську районну філію Чернівецького обласного центру зайнятості за адресою:   м. Сокиряни, вул.Перемоги,18,  або телефонуйте за номером:2-24-72.

                                                            Начальник відділу АПБ Сокирянської районної філії

Чернівецького ОЦЗ

Світлана Король