Сміттєзвалище-вбивця: «сусіди» вічно тліючого полігону відходів знову волають про допомогу (ВІДЕО)

До редакції ТРО «Сокиряни» знову зі своїм болем ідуть люди. Ми вже неодноразово повідомляли про пожежі на міському сміттєзвалищі. Останнє загорання виникло 27 липня і донині воно повністю не ліквідоване. Тліє, горить, тхне, отруює людей…

Вдумайтеся! Вже майже ТРИ ТИЖНІ вогнеборці борються із нашестям. Жителі кажуть, що рятувальники – це наразі єдині люди, що стараються всіма своїми силами ліквідувати спалахи, та власних ресурсів не вистачає. Необхідна спеціальна техніка, якою можна було б перегортати сміття, тому, чи не щодня, звертаються до міської влади із проханнями відреагувати на лихо. Тільки там нікого не чують, від проблеми відмахуються. Сьогодні, за словами одного із жителів прилеглих до сміттєзвалища вулиць, мер міста Равлик сказав, що пожежі на полігоні, це не його проблеми і людям потрібно все вирішувати самостійно. Коштів немає, техніки – теж, але є фонтан… Парадокс: в одному кінці міста горить, в іншому – ллється вода!

А сокирянці наголошують, що, скоріш за все, хтось навмисно підпалює непотріб, адже, як правило, пожежа починається одночасно з кількох сторін. На сміттєзвалищі ніхто постійно не чергує, тож і запобігти запалюванню немає кому. Інші ж «сусіди» тимчасового місця звалення побутових відходів, наводять іншу версію пожеж на сміттєзвалищі –  його навмисно підпалюють комунальники, щоб зменшити об’єм утилізованого непотребу.

Тим часом пожежники виїжджають на виклики. Хоч на короткий термін намагаються забезпечити людей ковтком свіжого повітря. Та сміттєзвалище тліє, чекає господаря, який знайде гроші та техніку для усунення проблеми, що вже роками руйнує життя та здоров’я містян!