Сніг випав…. і равлик вирішив ремонтувати дороги

Не перестає дивувати винахідництвом сокирянців міський голова. В той час, як інші очільники об’єднаних територіальних громад, розвиваючи свої території, ефективно залучаючи інвестиції, розбудовують інфраструктуру, тим самим  всіляко пропагандують реформу децентралізації, наш місцевий князь-равлик  все робить по-своєму, і щосили намагається дискредитувати процес добровільного об’єднання  територій. Черговий приклад – ремонт дорожнього покриття вулиць у Сокирянській об’єднаній громаді, у нинішньому,  проголошеному самим міським головою «Роком доріг».

Про розкрадання більше 1 млн. грн. бюджетних коштів на ніби капітальному ремонті автодороги на вулицях Давиденка і Поповича,  Північно-Бессарабський інформаційний портал вже розповідав. Втім, кожен бажаючий може сам пересвідчитись у  якості робіт на вулиці Поповича, що на станції Сокиряни. А от на вулиці Давиденка  як було дві величезних вибоїни, так вони і збереглися, де ремонтували автодорогу, –  досі міська рада тримає в секреті.

Чергове дно нещодавно пробило керівництво Сокирянської ОТГ – напередодні снігопаду оголосивши тендер на поточний ремонт дорожнього покриття відразу чотирьох вулиць у Сокирянах. Як заначено на Інтернетресурсі публічних закупівель, Сокирянська ОТГ виділила аж 263 тис. грн. на ремонт вулиць Шевченка, Я.Мудрого, Сагайдачного і Чорновола.

І тепер хто посміє сказати, що равлик не дотримався свого слова  – кошти на ремонт вулиць у центрі Сокирян виділені, то дрібниці що з 400 тис. залишилось лише 263 тис. грн.,  і що від’ємна температура вже за вікном.

Переможцем у одноденному тендері визнано таке собі ТОВ «ГАГ-ДОР-ЯКІСТЬ». Місце реєстрації даного підприємства  – Хмельницький. Як зазначено в Єдиному державному веб-порталі відкритих даних,  статутний фонд товариства 1 тис. грн. Тож і якість ремонту, напевно, буде відповідати цій сумі.

На нашу думку, все це равлик робить навмисно, випробовуючи ще, скільки зможе витерпіти народ. І Сокирянці мовчать, в черговий раз в них витирає влада міста ноги бездумно витрачаючи кошти платників податків, а вони все мовчать… Тим самим даючи привід безчинствувати злочинному угрупуванню, що узурпувало місцеву владу.