Сьогодні поліцейські Сокирянщини відзначають своє професійне свято

Мужність, справедливість і стійкість – чесноти, що формують справжнього правоохоронця, здатного оберігати мир та спокій громадян. Вони – вартові закону і совісті, охоронці чесності та прозорості. Справжні поліцейські – люди, що пройшли випробування на неупередженість та високу моральну свідомість, сьогодні відзначають своє професійне свято –  День поліції України.

Святкові урочистості сьогодні відбулися у Сокирянському відділенні поліції. Першим до своїх колег звернувся керівник – Роман Бандуряк. Він подякував присутнім за сумлінну службу, виваженість та розуміння важливості їх правоохоронної діяльності. Відтак привітав зі святом, побажав всіляких гараздів, а кращих представників професії нагородив грамотами та подяками.

Не оминули увагою стражів правопорядку і представники районної влади. Голови Сокирянських районних  ради та РДА Василь Козак та Петро Бескупський долучилися до святкових віншувань та нагороджень.

Багато слів подяк ще пролунало на адресу поліцейських Сокирянщини. Про успішну діяльність відділення неодноразово згадують на усіх рівнях. Новини про правоохоронну діяльність, розкриття кримінальних справ, патрулювання доріг жителі району дізнаються щодня. А сьогодні – розповідь не про стурбовані будні полісменів, а про їх свято – день, коли вітають достойних, сміливих, чесних…