Сьогодні світ вшановує українську вишиванку!

День Вишиванки – свято, яке присвячене українській національній культурі і традиціям. У цей день, який щороку відзначається у третій четвер травня, усі охочі можуть долучитися до свята. Що для цього потрібно зробити? Все просто — одягніть вишиванку на роботу або навчання.

Це свято, незважаючи на свій відносно молодий вік вже придбало широку популярність і стало традиційним. Крім того, акції, присвячені українській вишитій сорочці, проводяться не тільки в Україні, але й далеко за її межами – в країнах Європи, Канаді, Сполучених Штатах Америки, Австралії.

 День вишиванки був заснований студентами Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича в 2006 році. Спершу вишиванки одягнули лише кілька десятків студентів і викладачів. Протягом наступних років масштаби святкування в Україні тільки росли.

На сьогодні географія свята охоплює понад 50 країн.

А на фото – працівники Сокирянського районного центру первинної медико-санітарної допомоги. Вони щороку вшановують це свято, гордісно носять вишиванки та дарують гарний настрій своїм пацієнтам!