Сокирянщина представила свої таланти на фестивалі-конкурсі «Молодь за мир»

Днями у приміщенні Чернівецької обласної філармонії ім. Д.Гнатюка відбувся фестиваль-конкурс патріотичної та авторської пісні «Молодь за мир», який  організували за сприяння Чернівецької обласної організації Української Спілки ветеранів Афганістану.

У фестивалі взяли участь конкурсанти з різних куточків Буковини. Сокирянщину випала честь представляти провідному методисту Сокирянського РБНТД – Олесі Янчак. Свою програму Олеся продемонструвала професійно та творчо. У її виконанні прозвучала пісня з репертуару групи «Долг» – «Вишні» та патріотичний твір про Україну.

Несподіванкою стала присутність у журі засновника та керівника відомої групи «Долг» – Віктора Маришева. Він подякував учасниці за виконання саме цієї пісні, під час якої у присутніх в залі з`являлися сльози на очах.

Під час проведення фестивалю в приміщенні філармонії панувала дружня і тепла атмосфера. Учасники свята отримували щирі оплески та квіти від афганців.

О 18.00 на території туристично-розважального комплексу «Аква – Плюс» відбувся гала-концерт. Господар неймовірно гарної відпочинкової зони гостинно приймав всіх запрошених та частував смачними стравами. Всі мали змогу насолодитися виступами чудових професіоналів, які пропагують патріотичні афганські пісні.

Тож дякуємо усім воїнам-афганцям за те, що передаєте свій досвід теперішньому поколінню та за Ваш внесок у спільну справу національно-патріотичного виховання молоді.

 

Методичний кабінет Сокирянського РБНТД