Сокирянщина спортивна приймала гостей спартакіади з усієї області

У неділю, 23 вересня, кращі спортсмени з усієї Чернівеччини завітали до Сокирян. Як на замовлення, погода сприяла проведенню яскравого спортивного дійства.    Урочистою колоною за участю керівників району, обласних спортивних установ, ветеранів спорту, Чемпіона світу з кікбоксингу Максима Грейцара, команд з усіх районів області розпочалося спортивне свято. Відтак – вітання, нагородження та побажання перемог лунали від голови райдержадміністрації Петра Бескупського, голови районної ради Василя Козака, голови обласного ГО ВФСТ «Колос» Петра Івасюка, голови обласної профспілкової організації АПК України Михайла Сірецького, першого майстра спорту з волейболу на Буковині Петра Раца.

Після вітань – змагання. На належно підготовлених до різних видів спорту майданчиках зустрілися збірні районів області. За результатами  цікавих та захоплюючих змагань названо та нагороджено переможців. Отож, за підсумками  спортивних змагань збірна команда Сокирянського району має такі результати: волейбол (жінки) – 2 місце, волейбол (чоловіки) – 2 місце, теніс – 4 місце, шахи, шашки – 6 місце, гирі – 6 місце. Найсильнішими виявилися наші футболісти, які після запеклої гри посіли 1 місце.

За словами учасників команд області, спартакіада на Сокирянщині надовго запам’ятається за що велика подяка організаторам.

Сокирянська районна державна адміністрація та районна рада, в свою чергу, дякують за сприяння  в проведені свята підприємствам та установам району. Зокрема в приведені в належний стан стадіону –  ДП «Сокирянський лісгосп» за надання брусків для ремонту лавок, Сокирянській ВК № 67 за оновлення стаціонарних тематичних стендів,ТзОВ «Ломачинці ХС» за надання піску для майданчиків, ПП В. Рябку за поселення, Сокирянському ВПУ організацію проживання та  харчування представників команд, а також за допомогу в благоустрої стадіону, колективу Сокирянської ДЮСШ та відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, значний внесок в облаштуванні стадіону та паркової зони внесли працівники КП «Сокиряни – благоустрій». Гарну урочисту частину свята підготували працівники відділу культури райдержадміністрації та РБНТД.

 

Фото Сергія МАЛАНЧУКА