Сокирянщина відзначила День Перемоги

З нагоди відзначення Дня Перемоги в м. Сокиряни відбувся урочистий мітинг за участю ветеранів Великої Вітчизняної війни, керівників районної виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, трудових колективів міста, депутатів районної та обласної рад, громадськості.

Розпочався мітинг традиційним автопробігом, організованим  Сокирянською районною організацією Товариства сприяння обороні України та святковою  ходою.

Відтак, квіти пам’яті лягли до підніжжя Братської могили та пам’ятника загиблим воїнам – односельчанам.

Заступник голови райдержадміністрації Богдан Банчук привітав усіх зі святом Перемоги та зазначив, що цьогорічне відзначення пам’ятної дати, на жаль, дещо спрощене в зв’язку з ситуацією, яка склалася в Україні і сьогодні наша держава знову, як 69 років назад, переживає важкі та трагічні сторінки своєї історії. Але незважаючи на це, Сокирянщина і вся Україна вшановує тих, хто поклав життя на вівтар перемоги, всіх тих, хто подарував  мирне небо.

Також слово для привітання мав і директор департаменту із виробництва продукції рослинництва у Південному регіоні Юрій Васильович Гаврилюк.

Про будні ветеранів звучало у виступі ветерана Великої Вітчизняної війни Бориса Заболотного.  Опісля відбувся тематичний святковий концерт та традиційний обід для ветеранів війни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 58 = 60