Сокирянщина відзначила День вишиванки (ФОТО)

Досить молоде, але дуже популярне свято – День вишиванки, стало вже традиційним для українців в усьому світі. Воно об’єднує зовсім різних, але близьких духом людей, сприяє культурному відродженню українського народу.

Яскраво День вишиванки, який цьогоріч присвячений українській родині та родоводу, відзначила й Сокирянщина. Різнокольорові барви вишиванок наповнювали площу палацу культури в місті Сокиряни. Від маленьких діток до поважних жителів району – всі були в національному українському одязі. Вишиванка – не просто вишита сорочка, це наша святиня. Вона символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Це наш національний оберіг!

До районного свята долучились голова районної ради Василь Козак та голова районної державної адміністрації Ірина Антонюк. Вшанували національний оберіг і в трудових колективах Сокирянищини. Пише сайт Сокирянської районної ради.

Прикрасили районне свято вишиванки чудові творчі номери у виконанні Валерія Кукілюка, Злати Герасимчук, Віталіни Лянги, Марії Гандзюк. Своїм глибоким змістом вразила літературно-музична композиція учасниць гуртка художнього слова будинку культури села Білоусівка. Особливістю цьогорічного свята стало імпровізоване родинне дерево Сокирянщини та танцювальна композиція вихованців студії танцю «Incight Dance Studio» – під керівництвом Євгена Плінгея.