Сокирянщина вшанувала представників мудрої і благородної професії – вчителів та вихователів

Щорічно, у першу неділю жовтня, в Україні відзначають своє професійне свято педагоги – наші наставники та провідники у безмежному вимірі знань та науки. Днями в районному будинку народної творчості та дозвілля відбулись святкові заходи, присвячені педагогам Сокирянщини, працівникам сфери дошкільної та позашкільної освіти.

Вітали освітянську родинку голова районної ради Василь Козак, голова районної державної адміністрації Ірина Антонюк, начальник відділу освіти районної державної адміністрації Галина Рябко та керівник районної профспілкової організації працівників освіти Анатолій Полонко.

Звертаючись до педагогів краю, голова районної ради Василь Козак зауважив, що праця вчителя надзвичайно складна, відповідальна та важлива. Зіткнувшись з коронавірусною інфекцією, відчувши, як непросто щодня працювати з школярами,  батьки зрозуміли, наскільки необхідним є вчитель.

«Освітяни Сокирянщини гідно несуть почесне звання педагога, виховують свідоме підростаюче покоління – достойну заміну», – зазначив Василь Козак.

Голова районної ради наголосив, що основне завдання влади – зробити все можливе,  аби діти і педагоги мали змогу працювати у належних умовах.

«Я зроблю все можливе, аби діти Сокирянського району навчались, розвивались та виховувались у найкращих умовах», – зазначив він.

Василь Васильович подякував вчителям та вихователям за їх благородну, самовіддану працю. Побажав міцного здоров’я, благополуччя та вдячних учнів.

Привітала з професійним святом освітян району голова районної державної адміністрації Ірина Антонюк. Вона зазначила, що бути учителем – велике мистецтво й щоденна жертовна праця. Адже лише цю професію обирають серцем і залишаються вірними їй на все життя.

Слова вітання звучали від начальника відділу освіти Галини Рябко та керівника районної профспілкової організації Анатолія Полонки. Вони привітали колег з прийдешнім святом, побажали нових досягнень, натхнення у роботі, достойно нести почесне звання – вчитель.

З нагоди відзначення Дня працівників освіти, Дня вихователя і всіх дошкільних працівників та Дня позашкілля представників цих благородних професій нагороджено почесними відзнаками Сокирняської районної ради та районної державної адміністрації, Чернівецької обласної ради, відділу освіти районної державної адміністрації. Гарний настрій подарували присутнім творчі номери у виконанні учнів навчальних закладів району, вихованців позашкільних навчальних закладів, студії танцю Insight Dance Studio.