Сокирянська міська рада планує купити ще один позашляховик

Оголошення про початок тендерних процедур з придбання «Легкового автомобіля (Renault Duster або еквіваленту)» 18 вересня 2019 року розміщено Сокирянською міською радою на платформі публічних тендерних закупівель «Prozorro». Як зазначено в тендерній документації, вартість позашляховика французького автовиробника «Renault» має скласти 500 тис. грн.. Причому, скоріш за все, автомобіль і продавця уже підібрано, лише формально оголошено тендер, адже в технічних якостях вказано не лише потужність двигуна, але й колір авто – «Білий лід». Також у комплектації замовленого авто має бути система допомоги при старті на підйомі, індикатор тиску в шинах, бортовий комп’ютер, система автоматичної зупинки та старту, Круїз-контроль і навіть кріплення для дитячих сидінь «ISOFIX».

Відповідно до інформації, внесеної до системи ««Prosorro» ще один позашляховик має бути поставлений Сокирянській міській раді до 31 грудня 2019 року, а джерело фінансування багатовартісної покупки – державна субвенція і власне співфінансування.

Нагадаємо, що у 2018 році Сокирянська міська рада придбала позашляховик « Renault DUSTER» вартістю   584 500 грн. У свою чергу, сокирянці підтримали електронну петицію з вимогою придбати сміттєвоз для потреб комунального господарства, яку міський голова Василь Равлик одноосібно проігнорував, посилаючись на відсутність коштів у міському бюджеті. Тож на сміттєвоз у міському бюджеті немає коштів, а на ще один джип  гроші знайшлись?