Сокирянська районна філія ОЦЗ допоможе бажаючим безробітним скласти бізнес-план
CZ-2

Сокирянська районна філія Чернівецького обласного  центру  зайнятості  може  надати  допомогу у складанні бізнес-плану безробітним, які виявили бажання відкрити власну справу, на курсах цільового призначення за навчальною програмою «Підприємець-початківець» з застосуванням дистанційних технологій на базі Рівненського ЦПТО.

Дистанційне навчання можливо проводити у разі коли особа не може виїжджати на навчання до іншої місцевості. Термін навчання 13 робочих днів. Для того щоб проходити навчання дистанційно, у слухача обов’язково має бути:

 пристрій з можливістю виходу в інтернет;

 електронна пошта;

 скайп;

 якісний (швидкий) інтернет.

Напередодні навчання слухач має бути на зв’язку. Навчання проводиться з 9  00 до 15 00  , кожні півтори години – перерва. Постійно відбувається контроль якості знань.

Викладачами проводяться он-лайн лекції, консультації та практичні заняття з використанням програми відео-конференц-зв’язку. Всі предмети вивчаються дистанційно. Ця програма була розроблена авторським колективом, до якого увійшли представники Рівненського ЦПТО та Інституту підготовки кадрів ДСЗ.

Після навчання видається посвідчення та рецензія на бізнес-план, які надсилаються поштою, при необхідності по електронній пошті висилаються сканкопії.

За більш детальною інформацією звертайтеся до Сокирянської районної філії за адресою: м.Сокиряни, вул.Перемоги, 18, тел.: 2-24-72. Сокирянська районна філія завжди готова допомогти Вам!

Директор Сокирянської районної філії

Чернівецького ОЦЗ

  Мончик Л.І.