Сокирянські дзюдоїсти відкрили сезон випробувань

Минулих вихідних юні вихованці Сокирянської дитячо-юнацької спортивної школи вперше цього року взяли участь у змаганнях зі своїми ровесниками.  Навіть у такі важкі часи економічної та політичної нестабільності, завдяки наполегливості директора спортивного навчального закладу Федора Васильовича Блинду  його вихованці мали можливість позмагатись у відкритому всеукраїнському турнірі з боротьби дзюдо «Світ дитини», присвяченому сторіччю від Дня народження Миколи Лемика, що проходив у Львові. У складі команди виступали Ігор Богач, Максим Дейбук, Євген  Янчак, Олександр Жирнов, Євген Ткач, Олександр та  Іван Бузило, Максим Георгіян.

Через велику кількість учасників,  організатори турніру, а це управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації та видавництво «Світ дитини»,  проводили двобої впродовж суботи та неділі. Першого дня випробували татамі юні спортсмени 2001 та 2002 років народження, а вже у неділю перейняли естафету у своїх старших партнерів дзюдоїсти 2003 – 2004 років народження. Всі сокирянці достойно виступили на турнірі, однак далась взнаки літня перерва у тренуваннях. У найвідповідальніших зустрічах сокирянці поступились. Наразі у активі юних вихованців Сокирянської ДЮСШ  – 1 бронзова нагорода у ваговій категорії до 42 кілограмів, яку здобув Олександр Бузило. Однак,  навчальний рік лише розпочався і попереду,ще багато відповідальних  змагань.

Поряд з відвідуванням спортивних установ сокирянці разом з тренером здійснили прогулянку історичною частиною міста Лева, побували у іграшкових супермаркетах та Мак-Дональдсі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

71 + = 74