Сокирянські гімназистки на обласному фестивалі-конкурсі «Буковинська зіронька» – найкращі!

22 листопада 2019 року у Центрі естетичного виховання «Юність Буковини» в Чернівцях проходив ювілейний 20-й фестиваль-конкурс дитячої творчості «Буковинська зіронька». Мета фестивалю – пошук нових талантів на теренах краю. За умовами конкурсу, діти віком від 9 до 17 років повинні були продемонструвати свої творчі здібності відразу в трьох номінаціях: вокал, художнє читання та хореографія. Про це повідомляє голова ради старшокласників Севергін Назар на фейсбук-сторінці Сокирянської гімназії.

Учасників фестивалю оцінювало високоповажне журі. Загалом у конкурсі брали участь біля 60 переможців районних та міських етапів.
Сокирянську ОТГ представляли двоє конкурсантів – переможці міського конкурсу «Буковинська зіронька». Це юні таланти Сокирянської гімназії – Ковбасюк Владислава та Цибулька Олександра, яких готували педагоги – Шеремета Денис Віталійович, Короташ Валентина Федорівна, хореографи Цибулька Олена Сергіївна та Кучінік Людмила Олексіївна. Під час обласного конкурсу підтримували конкурсанток їх керівники, батьки та учасники хореографічних номерів Савчук Андрій, Олійник Станіслав, Доготар Валерія та Федчишина Надія.

«Сокирянська гімназія пишається черговою перемогою талановитої Олександри Цибулько, учениці 8-Б класу, яка посіла почесне І-ше місце ( в минулому році – ІІ). Грамотою за участь у конкурсі «Буковинська зіронька» нагороджена і Влада Ковбасюк. Наші зірочки продемонстрували високий рівень виконання пісень, танців, художнього читання на обласній сцені.
Дякуємо всім за підготовку та участь у такому цікавому конкурсі юних талантів!», – пише Назар Севергін.