Сокирянські гімназисти отримали «Посилку успіху» від братів Кличків

Уже 15 років фонд братів Кличко створює належні умови для гармонійного розвитку молодого покоління України, його фізичного, духовного та інтелектуального становлення.

У жовтні цього року Klitschko Foundation проводив конкурс «Посилка успіху», призом якого стала велика коробка, заповнена спортивним інвентарем. Учителі та учні Сокирянської гімназії взяли участь у цьому конкурсі. Вони заповнили заявку на офіційному сайті фонду. Учитель фізкультури Космачук Любов Володимирівна зняла відеосюжет про спортивне життя гімназії та розповіла про роботу секції з футболу. Це відео активно популяризували  у соціальних мережах.

У конкурсі змагалися 509 шкіл та спортивних секцій. Переможцями стали тільки 50. Велика посилка з іменними футболками-маніжками, м’ячами футбольними, баскетбольними та волейбольними, скакалками, секундомірами, свистками, насосом для м’ячів, сіткою для настільного тенісу, сіткою для м’ячів, календарями із зображенням братів-чемпіонів Віталія та Володимира Кличків прийшла до Сокирянської гімназії поштою зі столиці.