Сокирянські комунальники ефективно використовують відведений час на санітарну обрізку дерев

Безпека мешканців громади – одне з найголовніших завдань комунальних підприємств краю. Саме тому співробітники КП «Сокиряни-благоустрій» продовжують системну роботу з ліквідації аварійних дерев в місті Сокиряни. Зокрема, на території центрального парку міста. Роботи виконуються із залученням спецтехніки, дерева обрізають за допомогою автогідропідйомника. Зрізане гілля працівники КП «Сокиряни-благоустрій» оперативно вивозять. То ж навіть під час здійснення цих заходів у міському парку затишно і спокійно, охайно.

Також днями комунальники здійснили санітарну обрізку дерев в закладі дошкільної освіти № 1 «Веселка», що в місті Сокиряни.

Комісія щодо обстеження зелених насаджень систематично здійснює огляд з метою виявлення аварійно-небезпечних дерев, скелетних гілок та дерев, які потребують кронування. Зазначимо, що жодне видалення не проводиться без акту обстеження зелених насаджень, що підлягають ліквідації.

Дбаючи про благоустрій наших населених пунктів, уже формуються і плани нових посадок дерев і кущів. Адже весна уже закликає до оновлення !