Сокирянські рятівники отримали новий спецодяг

Сокирянським рятувальникам видали нову бойову форму. Вона водонепроникна і вогнетривка, та ще зручніша у користуванні, ніж стара. Востаннє спецодяг оновлювали більше, ніж 10 років тому. Кошти на оснащення рятівників виділи з районного бюджету.

Відтак керівники органів влади Сокирянщини Василь Козак та Петро Бескупський разом з начальником  Управління ДСНС у Чернівецькій області Сергієм Михайлюком  вручили 9 нових комплектів спецодягу особовому складу Сокирянського районного відділу державної служби надзвичайних ситуацій України, а  начальник  Управління ДСНС у Чернівецькій області Сергій Михайлюк  – новенькі шоломи, старі, кажуть, не закривали обличчя повністю, тому не захищали, як слід.

Враховуючи специфіку роботи  вогнеборців,  рятівники потребують особливо  якісного одягу та його частої заміни, тож на придбання  саме такої форми районна влада витратила 30 тис. гривень. Комплекти виготовлені з матеріалу, який має властивості водовідштовхування, можливості витримувати відкрите полум’я, а також перешкоджає дії підвищених температур. Крім того, нова форма має товсту підкладку та багато відділів, у яких рятувальники можуть переносити радіостанції та необхідні інструменти. Також за рахунок районного бюджету  дооснащено райвідділ ДСНС новими пожежними рукавами та пожежним стволом. Частіше б отримувати такі необхідні подарунки! Адже в цей час виклики лунають майже щодня . Служба працює без перерв і вихідних.