Сокирянські рятувальники провели акцію «Запобігти Врятувати Допомогти»

Днями у загальноосвітній школі № 1 міста Сокиряни працівники Служби порятунку провели пізнавальну акцію для молоді «Запобігти. Врятувати. Допомогти». На заході були присутні учні різних класів навчального закладу, проте, для всіх них однаково цікаво було зустрітися з рятувальниками і дізнатися чимало нового.

Розпочалася  зустріч з того, що у актовій залі школи рятувальники розповіли дітям про пожежі та надзвичайні ситуації, які трапилися у Чернівецькій області та нагадали правила безпечної поведінки. Фахівці Служби порятунку навчали школярів, як поводити себе при виявленні підозрілих предметів, під час виникнення пожежі у побуті, на відпочинку. Разом із тим, працівники Сокирянського районного відділу Управління вказали педагогам та учням, як діяти під час пожежі у навчальному закладі, як проводити евакуацію з приміщення, продемонстрували тематичні плакати.

Після теоретичних навчань у школі розпочалася практична частина заходу. Учасники акції із задоволенням приміряли захисні костюми рятувальників, котрі дають змогу вогнеборцям працювати при високих температурах, бойовий одяг і каски, розглядали спецінструменти, якими у своїй повсякденній роботі користуються рятувальники.

Саме такі навчально-профілактичні заходи, що проводять рятувальники для жителів нашого району дають можливість убезпечити кожного із нас, націлити на правильні дії в разі надзвичайної ситуації, пропагують правила безпечної поведінки та відповідальності.

Начальник Сокирянського РВ УДСНС

України у Чернівецькій області

Майор служби цивільного захисту

С.М. Селезньов