Сокирянські рятувальники здійснили профілактичний рейд у житловому секторі

11-12 вересня Cокирянські рятувальники здійснили профілактичний рейд у житловому секторі. Щоб попередити випадки виникнення пожеж, застерегти людей від небезпек, пов’язаних із загораннями у побуті, вогнеборці поспілкувалися із місцевими мешканцями та навчили їх протипожежних правил.

Так, працівники Сокирянського районного сектору Управління здійснили обхід помешкань у місті Сокиряни, с. Селище. Пояснюючи людям правила безпеки, рятувальники пояснили, до чого може призвести використання несправних електроприладів у побуті, залишені без нагляду ввімкнені обігрівачі, праски тощо, недотримання правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення. Вогнеборці закликали місцевих мешканців завжди пильно слідкувати за електричними приладами, стежити за пічним опаленням, не розводити вогонь у печах із тріщинами чи не прочищеними димарями.

Рятувальники поцікавилися, чи дотримуються люди протипожежних правил у побуті та закликали своїх співрозмовників не легковажити власним життям, гадаючи, що дбати про власну безпеку не є необхідністю.

 

 

Начальник Сокирянського РC УДСНС

України у Чернівецькій області,

майор служби цивільного захисту

 С.М. Селезньов