Сокирянському міському голові оголосили підозру в скоєнні злочину?
maxresdefault

Більше двох років триває слідство у кримінальній справі щодо перевищення своїх службових повноважень та проникнення до приватного помешкання Сокирянським міським головою Василем Равликом.

Нагадаємо, що 18 липня 2017 року, на нашу думку,  з метою помсти за критичні матеріали та недопущення в подальшому критики,  Сокирянський міський голова Василь Равлик злочинним способом проник на територію домоволодіння журналіста. За даними фактами Кельменецькою місцевою прокуратурою Чернівецької області було внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.162 та ч.1 ст 182 КК України, а матеріали направлені до  СВ Сокирянського ВП Кельменецького ВП ГУНП в Чернівецькій області.

Наскільки нам стало відомо з неофіційних джерел, 19 липня 2019 року Сокирянському міському голові Василю Равлику правоохоронцями було вручено підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.162 Карного Кодексу України (Порушення недоторканості житла). Вищеназвані дії   передбачають відповідальність службових осіб – позбавлення волі на строк від двох до п’яти років.