Сокирянська громада вітає мера Равлика з ювілеєм! Можливо, прийшов час пожинати плоди своїх дій?
IMG_8358

Не втомлюються працівники правоохоронних органів Чернівеччини виявляти та документувати зловживання службовим становищем посадовими особами Сокирянської міської ради, і особисто мером Равликом. Так  16 березня, поштою з Кельменецької місцевої прокуратури надійшли матеріали кримінального провадження  від 15 березня 2018 року, за ч.3 ст 191 КК України (Привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб).

Як зазначається в матеріалах справи  7 вересня 2017 року, між службовими особами Сокирянської міської ради та будівельним підприємством укладено договір підряду на реконструкцію і утеплення фасаду ДНЗ №2 “Барвінок”, на суму 1 млн. 185 тис. 135 грн. В подальшому Сокирянський міський голова та директор підприємства – підрядника, вступивши у злочинну змову, привласнили частину коштів на суму 150 тис. грн., в результаті прийняття службовими особами Сокирянської міської ради ряду фактично не виконаних робіт, зазначених у відповідних актах, як виконані. Крім цього, в подальшому між службовими особами міської ради та товариства з обмеженою відповідальністю було укладено договір капітального ремонту будівель Сокирянської гімназії на суму 1 млн. 66 тис. 920 грн., у якому завищено фактичні обсяги виконаних робіт, чим завдано збитків державі  на понад 100 тис. грн.

Дані дії караються обмеженням волі на строк від трьох до п’яти років, або позбавленням волі на строк від трьох до восьми років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років. Коли вже правоохоронці «закриють» Равлика, і позбавлять сокирянців від багаторічних знущань?