Сокирянський мер Равлик хоче ще одного ДЖИПа

Справи, напевне, настільки добре почали йти у Сокирянській міській об’єднаній громаді, а всі соціальні питання в місті та Коболчині вдалося «міському королю та принцам» вирішити, що вже за бюджетні кошти вирішили придбати іноземний позашляховик.

Інформацію про намір придбати позашляховик розміщено на Інтернетплатформі публічних закупівель «Прозоро» під скромною назвою «Легковий автомобіль»  29 грудня 2017 року. За купівлю службового автотранспорту для можновладців з кишені жителів Сокирян та Коболчина витягнуть  550 тис. грн..

Разом з цим, відповідальною особою міськради  Олександром Гринюком у Додатку №3 до тендерної документації указано, що автомобіль має бути поставлений органу місцевого самоврядування до 31 квітня 2018 року. Це має бути повнопривідний автомобіль на п’ять місць, з об’ємом двигуна 1,5 л.. Розміщено і фото майбутнього придбання, з якого можна зрозуміти що пан Равлик має придбати за бюджетні кошти собі ще одного джипа – Renault DUSTER.

На офіційному сайті  автовиробника Renault в Україні позашляховик  DUSTER продається у чотирьох цінових пропозиціях від 382 тис. грн.. З суми, призначеної на придбання  цього дорогого автомобіля стає зрозуміло, що Сокирянська міська рада має намір придбати за завищеною ціною найдорожчу версію позашляховика DUSTER – Cross, вартість якої сягає від 462 тис. грн.. переплативши ще майже 100 тис. грн.. Але що для пана Равлика 100 тис. – 100 туди 100 сюди…

Після розміщення пропозиції про придбання Сокирянською міською радою позашляховика стає зрозумілим, чому минулого року у ОТГ майже не ремонтували дороги , –  міській раді  рівні і відремонтовані шляхи не потрібні, –  відтепер у них буде ДЖИП.