Сокирянський міський голова ігнорував участь у робочій групі, створення якої сам ініціював

Через недостатність фінансування медичної галузі району цьогоріч гостро постала проблема відшкодування Новодністровською та Сокирянської міськими радами реальних витрат наданих медичних послуг жителям цих громад. Сокирянською районною лікарнею було проведено аналіз, підраховано кількість ліжкоднів сокирянців та новодністровців та подані відповідні розрахунки розпорядникам коштів.

У зв’язку з тим, що подані до Новодністровської та Сокирянської міських рад фінансові звіти про кількість наданих медичних послуг жителям саме цих громад, на думку керівництва органів місцевого самоврядування, можуть не відповідати дійсності, медики запропонували провести вибіркову перевірку первинних документів лікування хворих у Сокирянській ЦРЛ з участю спеціалістів Новодністровської та Сокирянської міських рад.

 У четвер, 25 серпня, у Сокирянській центральній районній лікарні розпочала аналіз первинних медичних документів  спільна робоча група. Як було попередньо домовлено, для здійснення моніторингу прибули спеціалісти Сокирянської районної ради, райдержадміністрації, райлікарні та Новодністровської міської ради. А от представники Сокирянської міської ради проігнорували участь у роботі групи, надіславши з самого ранку факсом лист, у якому повідомили, що заступник міського голови та начальники відділів відбули  в відрядження і не мають можливості перевірити документи.

Дивна позиція керівництва Сокирянської міської ради, адже результати роботи спільної групи, здавалося б, допоможуть знайти вихід зі складної ситуації, і як написано у безіменній інформації на сайті Сокирянської ОТГ :

«За пропозицією міського голови прийняли рішення про створення спільної робочої групи, яка дійсно поставить на терези істини потреби і можливості медичної галузі, спільно вирішить щляхи функціонування закладів охорони здоров`я та здійснить детально аналіз використання коштів медичної субвенції  та підготує відповідь на численні запитання щодо подальшого функціонування ЦРЛ, але  вже без політики, без неправдивої та непідтвердженої інформації населенню…»

І що ?.. з 57 спеціалістів апарату та виконавчих органів Сокирянської міської ради не було кому долучитись до роботи спільної комісії? І навіщо  Сокирянській міській раді ініціювати і проводити нараду для вирішення проблем Сокирянської ЦРЛ у Новодністровську, можна було взагалі її організувати у Мурованих-Курилівцях, або Новій –Ушиці, там теж «переживають» за медиків з Сокирян. Говоримо про спрощення ситуацій з оформленням документів, а на практиці… працюємо, як прийдеться. А слово – не горобець.. за ним – долі і життя людські.