Сокирянський міський голова однією рукою дає допомогу, а іншою її забирає
001_cover

Черговий приклад непослідовності у діях керівництва Сокирянської міської ради продемонстровано на факті «нібито придбання» для Сокирянської ЦРЛ відео-ендоскопічного комплексу.

7 лютого 2017 року на фоні наростання невдоволення населення міста Сокиряни позицією голови міськради  щодо формату майбутніх госпітальних округів, і подальшої долі сучасної райлікарні у Сокирянах, намагаючись продемонструвати турботу про медичну галузь Сокирянщини, на офіційному порталі Сокирянської ОТГ було розміщено інформацію «Реальна допомога районної лікарні Сокирянської ОТГ», в якій зазначено, що з метою покращення якості медичного обслуговування громадян, які проживають в населених пунктах Сокирянського району, зміцнення матеріально-технічної бази  Сокирянської ЦРЛ та з огляду на пропозиції керівництва медичного закладу виділено кошти в сумі 430 тис. грн.. на придбання відео-ендоскопічного комплексу для хірургічного відділення лікарні».

Пізніше у своєму інтерв’ю редактору газети «Сім днів» Василь Равлик повідомив: «.. усвідомлюючи необхідність зміцнення матеріально-технічної бази Сокирянської ЦРЛ для покращення якості надання медичних послуг, на пропозицію головного лікаря, в січні 2017 року рішенням 22 сесії міської ради виділено кошти в сумі 430,0 тис. грн. на придбання відео-ендоскопічного комплексу для хірургічного відділення. Підкреслюю − виділено кошти».

І що?  Комплексу до цього часу немає ні у лікарні, ні в міській раді.

Як з’ясувалось згодом,  дійсно 26 січня на 22 сесії міськради депутати внесли зміни до кошторису та передбачили фінансування 430 тис. грн.. на придбання медичного обладнання. Однак вже у травні  на 26 сесії  430 тис. грн., які передбачались для «покращення якості медичного обслуговування громадян»  перенаправлені на придбання автогрейдера. Тож маємо приклад чергової брехні та пустого піару посадовців Сокирянської ОТГ, а ще скільки таких прикладів буде видавати на-гора час.

Однак, маємо надію, що хоч такий необхідний комунальному господарству автогрейдер буде придбано. Лише б його не зазнала участь автогрейдера, який раніше вже був у комунальників – розпил на металобрухт. Адже спеціальну техніку за повного «одобрямса» Сокирянського міського голови сестематично доводили до плачевного стану, а потім спродували на металобрухт, або за копійки, інколи навіть «своїм». Так, ідентичний до гусеничного бульдозера, що раніше працював на сміттєзвалищі та  дивним чином зник, бачили на подвір’ї першого заступника міського голови Артура Гангала.  Напевне, для Василя Равлика та його команди комунальне означає, особисте. Адже вони його «хазяї»…