Сокирянський міський голова саботує будівництво районного будинку культури?

Попри страшенний супротив з боку посадовців різних рівнів у Сокирянах продовжується будівництво районного будинку культури. Через запізнення у фінансуванні цього об’єкту будівельники змушені виконувати передбачені планом роботи незважаючи на пору року та погодні примхи.

Наразі, свої умови диктує природа, і майстри змушені братися за те, що  дозволяють погодні умови. Зокрема, проводиться благоустрій території, вивозиться зайвий грунт, а де потрібно, його навпаки ущільнюють. Крім того, проведено монтаж сходинкових маршів та роботи по підсиленню бетонних конструкцій і підвищення їх сейсмічної витривалості. Звичайно ж, справедливі нарікання «доброзичливців», щодо якості зовнішніх бетонних конструкцій об лаштованих у зимову пору, однак майстри намагаються зробити все для збереження властивостей бетону.  Віримо, що тверде покриття поряд з будинком культури прослужить набагато довше, ніж облаштовані влітку по місту бетонні майданчики під сміттєві контейнери.

Черговим каменем спотикання будівельникам стало розміщення котельні на альтернативному паливі та автостоянки поруч з  палацом культури. Ще у 2016 році Сокирянська районна рада звернулась до керівництва ОТГ з проханням виділити земельну ділянку по вул. Кобилянській для забезпечення розміщення допоміжної інфраструктури  районного об’єкту  культури. Проте Сокирянський міський голова, грубо порушуючи вимоги Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», без розгляду даного питання на пленарному засіданні сесії міськради, вже двічі відмовив у задоволенні даної заяви. Користуючись у своїх діях, на нашу думку, виключно особистими амбіціями та неприязню до районної влади, Сокирянський міський голова намагається нашкодити всім, і в першу чергу жителям міста Сокиряни. А, можливо, пан Равлик запланував розпродати земельну ділянку під комерційне використання, адже більше продавати в Сокирянах вже немає що?