Сокирянський міський голова Василь Козак перевірив хід проведення ремонтних робіт на автошляхах Сокирянщини

Днями, спільно із заступником голови Чернівецької обласної державної адміністрації Олексієм Бойко та першим заступником голови Сокирянської районної державної адміністрації Олександром Янчаком, Василь Козак побував в селах Олексіївка та Вітрянка. Згідно проектно-кошторисної документації тут передбачається здійснити капітальний ремонт автошляхів з асфальтним покриттям.

Наразі завершуються роботи з ремонту дороги загального користування місцевого значення в селі Олексіївка. Підрядною організацією було знято пошкоджене асфальтне покриття та укріплено основу вказаної автодороги. Окрім того, укладено шар гарячого щільного крупнозернистого асфальтобетону. Залишилось прокласти верхній, вирівнюючий шар дорожнього покриття і роботи на цій ділянці буде завершено. Поряд з цим, розпочато роботи з підготовки до капітального ремонту асфальтної дороги в селі Вітрянка.

Як зауважує Сокирянський міський голова Василь Козак, при розробці пропозицій щодо ділянок доріг, які підлягатимуть ремонту, було надано саме ці автошляхи, оскільки, згідно експертних оцінок, існуюче дорожнє полотно в селі Олексіївка було зруйновано на 65%, а у селі Вітрянка – на 75%. «Ми чудово розуміємо, що дороги на Сокирянщині потребують ремонту, а тому робимо все можливе, залучаємо всі наявні ресурси аби дорожнє сполучення було відповідного рівня» – додав він.  Як повідомив заступник  голови Чернівецької обласної державної адміністрації Олексій Бойко, згідно тендерних угод, до кінця поточного року також планується відремонтувати автошляхи з гравійним покриттям Михалкове-Непоротове, Романківці–Шишківці-Олексіївка, Сокиряни–Гвіздівці, Романківці-Шебутинці-Кормань-Лопатів – загальною протяжністю близько п’яти з половиною кілометрів.

За словами першого заступника голови Сокирянської районної державної адміністрації Олександра Янчака, технологія, згідно якої вкладається дорожнє покриття, досить практична, скорегована під поточні погодні умови, суттєво зміцнює дорогу та продовжує термін її експлуатації.

Варто зауважити, що відремонтувати дороги пропонувалось по всій протяжності, однак, у зв’язку з обмеженим фінансуванням, наразі здійснюється ремонт окремих частин автошляхів.

Про це йдеться на сторінці Сокирянської міської ради у Facebook.