Сокирянський міський голова Василь Козак привітав працівників Сокирянського військового комісаріату з професійним святом

Спільно із першим заступником Іваном Гангалом, міський голова Василь Козак, від імені Сокирянської міської ради, привітав працівників Сокирянського територіального центру комплектування та соціальної підтримки з професійним святом.

Василь Васильович висловив військовим слова подяки за складну і відповідальну роботу, спрямовану на захист недоторканості та територіальної цілісності української держави. «Як показав час, майбутнє нашої країни – тільки за професійною армією, значний внесок у зміцнення якої роблять саме працівники військового комісаріату» – зазначив міський голова.

Василь Козак зауважив на всебічному сприяні міської ради у питанні забезпечення та організації належної роботи Сокирянського територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

З нагоди професійного свята грамотою Сокирянської міської ради нагороджено Граму Віталія Івановича – заступника військового комісара – начальника мобілізаційного відділення. Подяками відзначено Кононенко Ірину Олегівну – інструктора відділення рекрутингу та комплектування; Вельміскіну Наталію Василівну – головного спеціаліста відділення офіцерів запасу і кадрів; Пержун Валентину Володимирівну – головного спеціаліста відділення призову; Олійник Марію Миколаївну – технічного працівника територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Також працівникам територіального центру комплектування та соціальної підтримки було вручено подяки Сокирянського військового комісара.