Сокирянський район: рятувальники пояснили школярам, чому важливо дотримуватися правил безпеки життєдіяльності

10 грудня працівники Сокирянського районного сектору Управління ДСНС України в Чернівецькій області провели для учнів Сокирянської ЗОШ №1 акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти», головним завданням якої є ознайомити та навчити дітей основних правил безпеки життєдіяльності.

Розпочавши зустріч із школярами в актовій залі, рятувальники розповіли їм про основні аспекти своєї діяльності, також ознайомили з основними  небезпеками побутового, природного і техногенного характерів. Відтак, працівники Служби порятунку розтлумачили дітям найголовніші правила безпеки життєдіяльності. Особливу увагу учнів фахівці Сокирянського районного сектору Управління акцентували на правилах поведінки при пожежі, на кризі, переохолодженні, виявленні вибухонебезпечних предметів, користуванні піротехнічними засобами чи будь-якій іншій небезпеці. Зорганізували рятувальники й невеличкий практикум для дітей, який полягав у правильному користуванні вогнегасниками та одяганні бойового одягу вогнеборців на час. Аби закріпити усі ці набуті знання та навики, працівники Служби порятунку провели серед школярів вікторину на знання правил безпеки життєдіяльності.

Продовжилася акція на шкільному подвір’ї, де діти з захопленням спостерігали за тим, як рятувальники демонстрували їм пожежний автомобіль та його обладнання. Тут під наглядом досвідченого рятувальника кожен охочий мав змогу ліквідувати умовну пожежу, подаючи воду з пожежного ствола.

Наостанок кожному школяру фахівці районного сектору вручили тематичні листівки та пам’ятки, у свою чергу, діти пообіцяли вогнеборцям виконувати усі їхні поради та правила.

Управління ДСНС України у Чернівецькій області