Сокирянський район знову перший

Згідно оцінки діяльності районних державних адміністрацій, виконавчих комітетів Чернівецької і Новодністровської міських рад за січень – вересень 2014  року  Сокирянський район вже вкотре посів І рейтингове місце.

Про показники, які поряд з цим потребують покращення йшлося на нараді при першому заступнику голови райдержадміністрації Олексію Бойку  за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

Як зазначалося на нараді район продовжує утримувати найкращі показники  в зростанні обсягів реалізованої промислової продукції, достатні результати у сфері державних фінансів, середньомісячної заробітної плати, створення робочих місць. Маємо одні з найкращих показників в області щодо темпів зростання прямих іноземних інвестицій в економіку району. Значно зменшилася заборгованість із сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування економічно-активних платників. Разом з тим, як зауважив Олексій Бойко залишається проблемою демографічна ситуація в районі, яка є загальнодержавною та сфера житлово – комунального господарства  – в районі є  заборгованість населення з оплати житлово – комунальних послуг. Необхідно ще попрацювати  над вирішенням питання із збільшення  надходжень до Пенсійного фонду та покращити ситуацію щодо виконання доходів загального фонду місцевих бюджетів.

– До завершення року залишилися не так багато часу, – наголосив перший заступник голови райдержадміністрації Олексій Бойко. Тому маємо забезпечити виконання заходів щодо покращення та утримання рейтингових позицій району.

Повідомляє сайт Сокирянської РДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 3 = 13