Сокирянський РЕМ нагороджено автомобілем за підсумками роботи за 9 місяців

Днями відбулася виробнича нарада на базі Сокирянського РЕМу за участю Правління компанії, голови профкому, директорів за напрямками та керівників районних електричних мереж.

Енергетики підсумували діяльність підрозділів обленерго з виробничо-технічної діяльності, збутової політики, проаналізували рівень розрахунків абонентів,  обговорили питання  охорони праці й пожежної безпеки, збереження майна компанії та виробничої дисципліни. Повідомляє прес-служба Чернівціобленерго.

Особливу увагу звернули керівники компанії на роботу РЕМів в умовах переходу на новий етап розвитку ринкової електроенергетики. Зокрема, обговорювали питання врегулювання договірних відносин між постачальниками, споживачами та операторами системи розподілу електричної енергії.

За підсумками моніторингу результатів роботи районних підрозділів  за перші дев’ять місяців року Сокирянський РЕМ посів перше місце. Тож колектив підрозділу був відзначений за наполегливу та віддану роботу новим автомобілем «Рено».

Водночас  на виробничій нараді розглянули та обговорили складнощі у роботі районних електричних мереж області задля недопущення помилок та усунення недопрацювань у подальшій роботі підрозділів енергокомпанії.