Сокиряни відзначили День міста
IAEA_21_thumb_2

Приємно, що напередодні дня св.Петра і Павла наше місто до своїх іменин прибиралось, очищалось, прикрашалось. Організатори свята продумали сценарій, запросили гостей, подбали, щоб і дорослим, і дітям було цікаво і весело.

Із самого ранку традиційно у Свято-Петро-Павлівській церкві провели урочисту божественну літургію з нагоди Дня святих Первоверховних апостолів Петра і Павла.

А вже в обід на центральній площі міста відбулося урочисте відкриття свята. Сокирянців та всіх присутніх сердечно привітали міський голова В.С.Равлик, шановні гості – перший заступник голови облдержадміністрації М.В.Павлюк, представники Окницького району, Глибоцької та Вашковецької ОТГ (Вижницький район), перший заступник голови облради І.С.Маковецька, військовий комісар О.В.Гладкий та ін.

Цікавинкою святкування Дня міста стало відкриття «Майданчика закоханих» (зліва від кафе «Зодіак»). Тут і гойдалка для закоханої пари, і лавки «Примирення» – словом, символізація гарних людських почуттів.

У районному будинку культури в 14-ий раз відбувалася конкурсно-розважальна програма «Міні-міс Сокирянська громада – 2017», у якому взяли участь чудові маленькі красуні: Настя Корчинська та Аня Гладка із ДНЗ «Веселка», Саша Мудрик з Коболчина та Даша Решетнік з ДНЗ «Барвінок». Корону міста виборола юна королева Даринка Решетнік.

Відбувалися також спортивні ігри. Учасниками святкового концерту стали танцювальні колективи Глибоцької, Вашковецької ОТГ та м.Окниця (Республіка Молдова), а також сокирянські артисти.

Дай Бог, щоб Сокирянське свято додало людям хорошого настрою й оптимізму.

 

За матеріалами газети “Дністрові зорі”