Сонячна погода – добрий партнер дорожникам

Дорожники активно працюють на автошляхах місцевого значення на Сокирянщини. Нагадаємо, що за узагальненими пропозиціями Сокирянської районної державної адміністрації сформовано перелік першочергових доріг і в цьому році заплановано ремонт на п’ятьох автошляхах району. Замовником ремонту є управління капітального будівництва Чернівецької обласної державної адміністрації і здійснюються вони за рахунок субвенції з державного  бюджету. Загальна сума субвенції  становить 8 мільйонів 985 тисяч гривень.

Відтак зараз ремонт триває на відрізку С-260904 «Шебутинці – Лопатів – Покровка». Хід виконання робіт сьогодні перевірив заступник голови Сокирянської районної ради Олексій Бойко. Виїхавши на місце, поспілкувався із робітниками, оглянув ділянку.

Олексій Сергійович зазначив, що до кінця року такі ж роботи проводитимуться на відрізках доріг «Романківці-Шишківці», «Новоолексіївка-Вашківці» у Кулішівці, а також найближчим часом  оновлюватиметься  гравійне покриття  дороги  О–26153 «Сокиряни – Гвіздівці».

На щастя, погода дозволяє активно проводити ремонтні роботи на автошляхах Сокирянщини. Тож сподіваємося, що до нового року жителі сіл зможуть оцінити покращення.