Соціальні робітники – на передньому краї, допомагають і підтримують
ohpgeqngd8i1gtypyl1k.r695x430

Поряд з медиками, маємо також подбати про забезпечення необхідним людей похилого віку. Статистика постраждалих від коронавірусної інфекції COVID-19 в країнах Європи доводить, що найвразливішими є люди похилого віку та ті, що мають супутні хронічні захворювання.

Надто потребують допомоги одинокі літні люди, які залишаються один на один з проблемами. Завдячуючи працівникам територіального центру соціального обслуговування в Сокирянському районі, за дорученням керівництва районної влади, вже налагоджено  саме цю роботу. Наразі 45 соціальних робітників в усіх населених пунктах району забезпечують доставку продуктів харчування та речей першої необхідності 464 літнім людям, з яких –  392 одиноких, 71 – одинокопроживаючих. Аби охопити всіх, а навантаження на одного соціального робітника складає близько 10 стареньких, розроблено графік, згідно якого не рідше двох разів на тиждень одинокі літні люди отримують харчі, ліки, необхідне в господарстві.

Районна влада дякує всім за нелегку працю та звертається до жителів Сокирянщини: допоможіть людям похилого віку, що живуть з вами по сусідству, попросіть батьків залишитися вдома. Від нашої небайдужості сьогодні залежить наше завтра.