Соцзахист гідробудівців –одна з найважливіших ланок роботи Міненерго

Перебуваючи з робочим візитом на Сокирянщині, Міністр енергетики та вугільної промисловості України Володимир Демчишин спільно з головою обласної державної адміністрації Олександром Фищуком, першим заступником голови обласної державної адміністрації Володимиром Кулішем, представниками місцевої влади ознайомились з побутом та системою соціального захисту працівників Дністровської ГАЕС у Сокирянському районі. У  присутності Міністра Володимира Демчишина з головного щита управління станції було виконано команду диспетчера енергосистеми та запущено в мережу в генераторному режимі два гідроагрегати Дністровської ГАЕС сумарною потужністю 648 МВт. За лічені хвилини два найпотужніших агрегати набрали свої оберти та видали відповідну потужність в енергомережу України, використовуючи для цього накопичений обсяг води верхньої водойми.

“Це колосальний резерв маневрової потужності, яку наша станція може використовувати в будь-який час для підтримки стабільності роботи енергосистеми. Це екологічно чиста та дешева електроенергія, яка виробляється з накопиченої води з річки Дністер під час нічного закачування в насосному режимі цими ж двома агрегатами”, – наголосив Володимир Демчишин. Також зазначив, що корисний обсяг водойми складає 32,7 мільйонів кубометрів води, що дозволить працювати всім трьом агрегатам станції потужністю 972 МВт в генераторному режимі протягом шести годин. Важливість події відзначив і генеральний директор ПАТ “Укргідроенерго Ігор Сирота. “На сьогодні здано в експлуатацію два гідроагрегати. Третій гідроагрегат, обладнання для якого постачається з українських заводів у Харкові та Запоріжжі, ми плануємо запустити у 2015 році. Це забезпечить Україні додатковий щорічний виробіток більше 1 млрд. кВт/год електроенергії”, – сказав він.

 

 

 

Міністр Володимир  Демчишин також   оглянув новозбудований 114-квартирний житловий будинок у м. Новодністровськ. Цей проект – один із напрямків соціальної роботи компанії ПАТ “Укргідроенерго” стосовно своїх співробітників.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

45 + = 55