Спасибі вам, щирі і щедрі на тепло і добро!

На Сокирянщині вже гарною традицією стало святкування Дня працівника соціальної сфери, який відзначають у першу неділю листопада, аби висловити вдячність, повагу та захоплення тим, хто щоденно дбає в першу чергу, не про себе, а про інших, хто віддає частину душі, а не просто ходить на роботу від години до години.

Соціальні працівники щодня віддають себе тим, хто цього потребує, бережуть тепло в своїй душі, щоб ділитися ним щедро та безкорисно.

Привітати, подякувати та нагородити працівників соціальної сфери зібрались представники влади та громадськість у районному будинку народної творчості та дозвілля. Багато теплих слів в цей день прозвучало для тих, хто вміє співчувати, а це надзвичайно важливо у житті, для тих, хто, певно, за велінням Бога, обрав собі такий шлях і, не шкодуючи  ані сил, ані добра, допомагає іншим  та вирішує їх складні проблеми.

З великою повагою звучали слова поздоровлень від голови районної державної адміністрації Петра Бескупського. Він наголосив, що соцпрацівники віддають останні крихти своєї душі, бо для багатьох із них це не робота, а поклик серця. Посадовець подякував винуватцям свята за професійність, добро та терпіння.

Зі  словами вдячності виступив і голова районної ради Василь Козак, який зауважив, що перш за все вдячний соціальним працівникам за те, що  до своїх підопічних вони  ставляться, як до рідних, – завжди вислухають, зрозуміють, підтримають. Побажав усім тим, хто щодня дбає про інших, щоб Бог сторицею повернув їм здоров’я, час та терпіння.

Надзвичайно урочисто та тепло привітали сьогодні із днем народження та професійним святом заслуженого працівника соціальної сфери – Софію Іванівну Чоп.

У святковий день представники влади нагородили найкращих, найпрофесійніших та найвідданіших представників вкрай важливої професії.