Спасибі за мужність і вміння рятувати!

17 вересня, приблизно о шостій ранку, мешканців будинку 14А, що по вулиці Шевченка в м. Сокиряни, розбудили інтенсивні та гучні стуки до вхідних дверей їхніх квартир. Це били на сполох ті сусіди, які прокинулися раніше та почули запах диму. З вікон квартири на третьому поверсі будинку, густими клубами йшов чорний дим.

Жителі відразу викликали рятувальників та передзвонили до власника квартири, з якої диміло. На щастя,  в цій квартирі на момент пожежі нікого не було, її господарі, молода сімейна пара,  гостювали у батьків в селі.

За кілька хвилин  з моменту виявлення задимлення вже всі мешканці будинку разом з дітьми, домашніми улюбленцями та цінними речами,були на вулиці.

В той же час, дуже швидко відреагувавши на виклик «101», прибула команда рятувальників. Вони спрацювали миттєво та дуже професійно. Буквально за кілька хвилин з моменту прибуття , екіпіровані в кисневі маски, хлопці проникли до квартири та приборкали «червоного півня», який зайнявся в коридорі і в  будь-який момент міг перекинутися далі по квартирі.

Поки перелякані жителі чекали на прибудинковій території, пожежники злагодженими діями ліквідували загорання, не давши йому розповсюдитися далі.

Причиною займання стало коротке замикання в проводці холодильника, який знаходився в коридорі квартири.

Мешканці будинку 14А,  що по вул. Шевченка в Сокирянах, щиро дякують команді рятувальників за допомогу, проявлену рішучість, злагодженість дій та відвагу в екстреній ситуації. Щиросердна подяка командиру відділення Корчинському Івану, рятувальнику Бучці Михайлу, водію Лоєвському Олександру та диспетчеру Яровому Андрію.

 

Кореспондент «ТРО «Сокиряни»

Заремський Андрій