Спецодяг лісівників – тепло і їх безпека

Зручний та  теплий, легкий однак   зносостійкий спецодяг отримали днями працівники ДП «Сокирянське лісове господарство». Комплекти виготовлені за сучасним дизайном з врахуванням потреб роботи на відкритій місцевості за різних погодніх умов.

Для забезпечення працівників лісу спецодягом було виділено майже 150 тис. грн. Найпершими отримали  нове екіпірування працівники господарства, яким доводиться перебувати день на лісосіці. Забезпечення персоналу спецодягом передбачене умовами Колективного договору та розробленими Нормами безоплатної видачі спеціального одягу та взуття, а також інших засобів індивідуального захисту.

Наразі було придбано та надано працівникам 49 робочих костюмів, 53 – пари черевиків з металевими вставками, та 30 зимових костюмів, світловідбивні жилети. Окремої уваги заслуговує спецодяг,  придбаний для лісорубів, якого придбано 12 комплектів. Він  виготовлений за технологією, що надає  захист від порізу бензопилою .

«Забезпечення працівників підприємства якісним спецодягом  – одна з умов організації належних, а головне  – безпечних умов праці. Керівництво Сокирянського лісгоспу постійно укомплектовує своїх працівників всім необхідним. Нинішнього року ми ще плануємо закупити уніформу для лісової охорони та інших категорій працівників господарства», – повідомив директор ДП «Сокирянське лісове господарство» Олександр ЧЕБАН.

Пресслужба ДП «Сокирянське лісове господарство»